Kas yra slapukai? | Smailikai.com  
Lietuviškai Angliškai Esperanto kalba Rusiškai Facebook puslapis Siuntinukai | Downloads Virtualus bučkis Smailų šokis Internetinė šypsenėlė

Kas yra slapukai?
PRIVATUMO POLITIKA - Jūsų teisė žinoti..

• Naršant svetainėje, automatiškai renkama tam tikra informacija: Jūsų naršyklė, IP adresas, laiko juosta, t.p. jūsų įrenginio slapukai.

• Taip pat.. renkama statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje - puslapiai, kuriuose apsilankote. Šie duomenys mums leidžia tobulėti bei tobulinti svetainę, darant ją patogesnę naršymui.

• Šioje interneto svetainėje yra talpinami reklaminiai skydeliai (baneriai) ir yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas.

KAS YRA SLAPUKAI

Slapukas (angl. Cookies) - tai mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską ir būtent šis numeris leidžia atskirti lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje.

Tai nėra kažkokia programa, o tik nedideli informacijos failai, kurie leidžia atsiminti informaciją apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba, paieškos nuostatos, prisijungimo duomenis ir pan. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Taigi, slapukai nėra tokie baisūs, jų pagalba tiesiog efektyviau naudojamas tinklapis bei apskritai žiniatinklis.

Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas).

Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau vertėtų prisiminti, kad tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Daugelyje naršyklių suteikiama galimybė tvarkyti bei ištrinti slapukus.

Naudingos nuorodos apie slapukus:
Kaip "Google" naudoja duomenis, kai lankotės partnerių svetainėse ar naudojate programas.
Google naudojamų slapukų tipai.
Slapukų tvarkymas Chrome naršyklėje.
Slapukų naikinimas ir valdymas IE naršyklėje.
Slapukų naikinimas ir šalinimas Firefox naršyklėje.

Kodėl rodomas pranešimas apie slapukų naudojimą? - tokia būtinybė atsirado dėl pasikeitusios ES naudotojų sutikimo politikos.

[2o15-10-11 | Laima]

Svetainę administruoja: Laima. Visi klausimai dėl svetainės el. paštu: llaimaa(etas)gmail.com

Pradžia Rodyklė atgal